Nasze osiągnięcia i sukcesy.

Nasze Przedszkolaki biorą udział w różnych konkursach, przeglądach, imprezach charytatywnych, zawodach sportowych organizowanych w mieście.

Uczestnicząc w nich prezentują społeczności lokalnej swoją wiedzę, umiejętności i uzdolnienia a jednocześnie dają obraz pracy placówki. Dziecięce prezentacje to przecież nie tylko efekt ich pracy ale także podsumowanie pracy nauczycieli i całego zespołu pracowników przedszkola oraz zaangażowania rodziców. Tradycja przedszkola stało się organizowanie uroczystości w przedszkolu:

• Dzień Babci i Dziadka,
  • Dzień Mamy i Taty,
  • zabawy karnawałowe,
  • wizyta Św. Mikołaja,
  • jasełka Bożonarodzeniowe,
  • Dzień Dziecka

Do stałego, corocznego harmonogramu pracy przedszkola wpisany został udział dzieci w:

• prezentacji artystycznego dorobku dzieci pod hasłem: "Wielka Scena Mali Artyści" w Środowiskowym domu Kultury, w którym biorą udział od 1998 roku,
  • Festiwalu Piosenki Ekologicznej Przedszkolaków w Tarnobrzeskim Domu Kultury organizowanym przez Prezydenta Miasta Tarnobrzeg i Przedszkole nr 4 w Tarnobrzegu, w którym biorą udział od 2007 roku,
  • Sztafecie przedszkolaków podczas Tarnobrzeskiego Biegu "Siarkowca" organizowanego przez Prezesa Amatorskiego Klubu Biegacz w Tarnobrzegu "WITAR" i patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.

Odzwierciedleniem naszego dorobku jest kolekcja wielu dyplomów i podziękowań. Każdy występ Naszych Przedszkolaków wyróżniał się świetnym przygotowaniem dzieci, strojów, dekoracji, scenografii i układu choreograficznego, przez co napawał dumą i radością.

Niektóre ze zdobytych przez nas dyplomów i podziękowań za różnego rodzaju działania można oglądnąć tutaj