Ważne wydarzenia

Dzień Chłopaka

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Wszystkim dużym i małym chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego!

Nasze Przedszkole coraz ładniejsze!

Dobiegają końca remonty w  Naszym Przedszkolu. Piękna, słoneczna elewacja, nowa sala, szatnia, łazienki i podłoga w jednej z sal - oto powakacyjne z zmiany. Czekamy jeszcze na nowe meble i wyposażenie sali Starszaków oraz na nowy plac zabaw, którego remont ma skończyć się wiosną. Poniżej zdjęcie niemal skończonej elewacji oraz link do reportażu z oddania nowej sali.

Nowa sala

Witamy po wakacjach!

Witamy Dzieci i Rodziców po wakacjach. Przed nami rok szkolny pełen wspólnych zabaw, nauki, radości i przygód.

W Naszym Przedszkolu czeka wiele niespodzianek i pozytywnych zmian.

Informujemy też, że przedszkole czynne jest już od 1 września (piątek).

Serdecznie zapraszamy!

Wspaniałe zmiany w Naszym Przedszkolu!

Mamy kolejną dobrą wiadomość dotyczącą Naszego Przedszkola. Oprócz nowej elewacji i  termomodernizacji a także odnowionego placu zabaw ze środków Budżetu Obywatelskiego czeka nas jeszcze przebudowa części pomieszczeń. Projekt został wybrany do dofinansowania przez Zarząd Województwa Podkarpackiego. W ramach projektu powstanie nowa sala, szatnia i łazienka oraz jeszcze wspanialszy plac zabaw.